Misją ENGLiSH4FUN jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań dla biznesu i klientów indywidualnych w zakresie nauki i doszkalania języków obcych, ze szczególnym uwzględnieniem języka angielskiego.

Naszymi atutami są doskonale wyszkolona kadra, z ogromnym doświadczeniem w nauczaniu, wszechstronność oraz elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb klienta.

Nasze zajęcia mogą odbywać się w bardzo dogodnej lokalizacji w samym centrum Gdyni.

Nasi pracownicy doskonale rozumieją i szanują naszych klientów, to jak cennych jest ich czas, dla tego też nasze lekcje mogą trwać aż do całych 60 minut i prowadzone są z najwyższą możliwą do zaakceptowania przez klienta intensywnością, aby ograniczyć do minimum naukę w domu. Różnica 15 minut w stosunku do standardowego czasu trwania lekcji daje nie bagatelną ilość 2,5 dodatkowych godzin nauki w ciągu miesiąca.

Nasze metody nauczania i używane pomoce naukowe oparte są na najlepszych światowych wzorcach, kształtowanych przez takie firmy jak Cambridge University Press, Pearson, czy Oxford University.

Naszych studentów gruntownie przygotowujemy do osiągania najlepszych wyników we wszelkich testach i egzaminach takich jak: Egzamin Ósmoklasisty, nowa matura podstawowa oraz rozszerzona i Dwujęzyczna, FCE, CAE, CPE, TOFEL oraz wielu innych.

Mam nadzieję, że wszystkie nasze atuty pozwolą Państwu na dokonanie wyboru naszej firmy jako Państwa partnera w drodze do osiągnięcia sukcesu.

Z poważaniem
Beata Szymanowska-Jasicka

blank