Przykładowe grupy naszych uczniów z uwzględnieniem ich wieku i umiejętności przez nich posiadanych, każda z grup posiada indywidualny program nauczania.

Dzieci w wieku przedszkolny, oraz klasa zerowa

dzieci w tym wieku zwykle nie posiadają umiejętności czytania i pisania, przez co nauka opiera się głównie o gry i zabawy, rozwijające różnorodne umiejętności dziecka, jak i pozwalające oswoić małego ucznia z brzmieniem innej mowy niż ta, z którą ma zwykle do czynienia.

Pierwsze klasy (jeden do trzy) szkoły podstawowej

wraz z nabywaniem przez dziecko nowych umiejętności takich jak pisanie i czytanie, wprowadzamy je w świat języka angielskiego. Poznajemy wierszyki i piosenki, gramy w gry edukacyjne i logiczne, zaczynamy ćwiczyć słówka.

Starsze klasy szkoły podstawowej i gimnazjaliści

dzieci w tym wieku prowadzą normalną naukę w szkole, poznają gramatykę, piszą wypracowania. Jest to okres pierwszych testów, przygotowania do konkursów językowych, oraz szkół ponad podstawowych np. Liceów ogólnokształcących.

Szkoły ponad podstawowe (licea i technika)

nauka obejmuje pełny zakres języka angielskiego, od poziomu podstawowego po zaawansowany, uczniowie mogą wybrać przygotowanie do różnorodnych egzaminów: FCE, CAE, TOFEL. Podstawowym kierunkiem nauki jest jednak gruntowne przygotowanie do nowego egzaminu maturalnego.

Studenci i osoby pracujące

oferujemy pełny zakres nauki języka, zarówno jako poszerzanie kwalifikacji, jak i przygotowanie do wszystkich typów testów i egzaminów.

Specjalną ofertą powstałą w wyniku dużego zapotrzebowania występującego w ostatnim czasie na rynku, są intensywne kursy pomagające w adaptacji językowej podczas pracy za granicą, szczególnie dotyczy to osób wyjeżdżających do Anglii i Irlandii.

blank